Сет за бањање од 6 дела кој содржи корито со гумени нелизгачки рачки,подлога која ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно со целосно задоволство благодарејќи на нејзината мека структура.Кога ќе завршите исплакнете и оставете да се исуши,сад за полевање,кофа,нокшир со отстранлива внатрешност и целулозен сунѓер кој не содржи штетни хемикалии.

Спецификација:

Димензии на производот:90x26x50 cm.

Димензии на пакувањето:82x50x32cm.

900012
10 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.