Сад за полевање со силикон - сина
   Сад за полевање со силикон - сина

   Сад за полевање со силикон - сина

   Напиши рецензија (0)
   420 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сад за регулирање на протокот на вода кој не му штети на главата на вашето бебе со својата силиконска комора.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Сад за регулирање на протокот на вода кој не му штети на главата на вашето бебе со својата силиконска комора.Со комората на бавен проток во нејзината внатрешна комора,овозможува водата да тече бавно без да го заплаши вашето бебе.

   Спецификација:

   Димензии на производот: 14x17x12 cm.

   900150
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сад за полевање со силикон - сина

   16 други производи во иста категорија:

   Сад за полевање со силикон - сина

   420 ден.
   со ДДВ