Корито Kikka Boo - HIPO - минт
   Корито Kikka Boo - HIPO - минт
   Корито Kikka Boo - HIPO - минт

   Корито Kikka Boo - HIPO - минт

   Напиши рецензија (0)
   790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на бебињата. Во неа можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето. Наменета за бебиња од 0 месеци.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.

   Специфијација:

   Димензии на производот:82x29x44 cm.

   55998
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Корито Kikka Boo - HIPO - минт

   16 други производи во иста категорија:

   Корито Kikka Boo - HIPO - минт

   790 ден.
   со ДДВ