Корито со 5 дела - розева
   Корито со 5 дела - розева

   Корито со 5 дела - розева

   Напиши рецензија (0)
   2.290 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет за бањање од 5 дела кој содржи корито со гумени нелизгачки ногарки, подлога која ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно со целосно задоволство благодарение на нејзината мека структура. 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Сет за бањање од 5 дела кој содржи корито со гумени нелизгачки ногарки, подлога која ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно со целосно задоволство благодарение на нејзината мека структура. Кога ќе завршите исплакнете и оставете да се исуши, сад за полевање, кофа и целулозен сунѓер кој не содржи штетни хемикалии.

   Спецификација:

   • Димензии на производот:90x26x50cm.

   • Димензии на пакувањето:82x50x32cm.

   900003
   4 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Корито со 5 дела - розева

   16 други производи во иста категорија:

   Корито со 5 дела - розева

   2.290 ден.
   со ДДВ