• Ново
  Велосипед MAX HOONIGAN-FS YELLOW 10.0 29"
  Велосипед MAX HOONIGAN-FS YELLOW 10.0 29"

  Велосипед MAX HOONIGAN-FS YELLOW 10.0 29"

  Напиши рецензија (0)
  10.999 ден.
  12.490 ден.
  Заштеди 1.491 ден.
  со ДДВ
  На залиха
  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Метален рам

  18’’Висококвалитетни гуми Wanda 29×2,10

  Полуалуминиумски рачки за кочници со менувач Vader Sport седиште со М6 Qick Release

  Дупли Aлуминиумски бандажи

  Предна и задна Disk кочница

  Средна осовина со затворен касетен систем

  Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

  Шифтери на заден менувачБрзо менување (Rapid Fire 21 speed)

  Полу метални педали со лагери

  Заден потпирач

  Ѕвонче

  803843
  50 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед MAX HOONIGAN-FS YELLOW 10.0 29"

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед MAX HOONIGAN-FS YELLOW 10.0 29"

  10.999 ден.
  12.490 ден.
  Заштеди 1.491 ден.
  со ДДВ