Дрвена полица 1700х800х400
   Дрвена полица 1700х800х400
   Дрвена полица 1700х800х400

   Дрвена полица 1700х800х400

   Напиши рецензија (0)
   2.600 ден.
   4.000 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висина 1700 / Ширина 800 / Длабочина 400

   Дебелина на летва: 14x65mm

   Број на рафтови: 5

   Материјал: цврсто борово дрво

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Висина 1700 / Ширина 800 / Длабочина 400

   Дебелина на летва: 14x65mm

   Број на рафтови: 5

   Материјал: цврсто борово дрво

   601501
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дрвена полица 1700х800х400

   16 други производи во иста категорија:

   Дрвена полица 1700х800х400

   2.600 ден.
   4.000 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ