Полнач за Samsung Fast Charger white (само адаптер)
   Полнач за Samsung Fast Charger white (само адаптер)

   Полнач за Samsung Fast Charger white (само адаптер)

   Напиши рецензија (0)
   400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   ​Влезна моќ: 100 ~ 240V, 50~60Hz

   Излезна моќ: DC 9V, 1.67A или DC 5V, 2.5A со автоматско препознавање на FAST CHARGE функцијата

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Полнач за Samsung Fast Charger white (само адаптер, без кабел)

   ​Влезна моќ: 100 ~ 240V, 50~60Hz

   Излезна моќ: DC 9V, 1.67A или DC 5V, 2.5A со автоматско препознавање на FAST CHARGE функцијата

   SamsungFastAdapter
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полнач за Samsung Fast Charger white (само адаптер)

   16 други производи во иста категорија:

   Полнач за Samsung Fast Charger white (само адаптер)

   400 ден.
   со ДДВ