Полнач Wireless Fast 3in1 (Phone+Smart watch+handsfree)
   Полнач Wireless Fast 3in1 (Phone+Smart watch+handsfree)
   Полнач Wireless Fast 3in1 (Phone+Smart watch+handsfree)

   Полнач Wireless Fast 3in1 (Phone+Smart watch+handsfree)

   Напиши рецензија (0)
   1.290 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации:

   Input 5V-2A & 9V-2A

   Output Watch 2W

   Output Earphone 3W

   Output Cellphone 5W-7.5W-10W

   3in1Qi
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полнач Wireless Fast 3in1 (Phone+Smart watch+handsfree)

   16 други производи во иста категорија:

   Полнач Wireless Fast 3in1 (Phone+Smart watch+handsfree)

   1.290 ден.
   со ДДВ