Полначи

Поткатегории

Активни филтери

Mi 20W Wireless Charging Stand

Цена 1 360 ден
10 На залиха

Безжична база за полнење на телефони (без напојување)

Приклучок: • -USB-C • -5V=2A/9V=1.6A/12V–16V– 1.7A maксимум

Излез: • максимум 20W

Полни на далечина од: максимум 4мм

Работи на температура: 0°C–35°C

Димензии: 109.7 × 91 × 91 mm

Гаранција: 6 месеци

Mi 20W Wireless Car Charger

Цена 2 590 ден
10 На залиха

Безжична база за полнење на мобилни за автомобил (без напојување)

Приклучок: USB-C • 5V/3A 9V/2A 12V/2A • 15V/1.8A 20V/1.35A

Излез:

максимум 20W

Материјал: пластика+стакло

Димензии: 117.2*73.4*91.7mm

Гаранција: 6 месеци

Полнач 220V Baseus Mirror Lake Digital Display...

Цена 990 ден
Распродадено

- Високо-квалитетен адаптер со 4 USB порти од Baseus

- Овозможува брзо и безбедно полнење на вашите уреди

- Секоја порта има излезна моќ до 2.4A, додека вкупниот излез е 6A

- Овозможува полнење на повеќе уреди истовремено

- Паметниот чип ја регулира енергијата при полнење на приклучените уреди

- Со дигитален дисплеј

* Каблите не се вклучени во пакувањето.

Производот е додаен за споредба.