Активни филтери

Mi 20W Wireless Charging Stand

Цена 1 360 ден
10 На залиха

Безжична база за полнење на телефони (без напојување)

Приклучок: • -USB-C • -5V=2A/9V=1.6A/12V–16V– 1.7A maксимум

Излез: • максимум 20W

Полни на далечина од: максимум 4мм

Работи на температура: 0°C–35°C

Димензии: 109.7 × 91 × 91 mm

Гаранција: 6 месеци

Mi 20W Wireless Car Charger

Цена 2 590 ден
10 На залиха

Безжична база за полнење на мобилни за автомобил (без напојување)

Приклучок: USB-C • 5V/3A 9V/2A 12V/2A • 15V/1.8A 20V/1.35A

Излез:

максимум 20W

Материјал: пластика+стакло

Димензии: 117.2*73.4*91.7mm

Гаранција: 6 месеци

Mi 10000mAh PowerBank 18W F.Charge

Цена 1 160 ден
10 На залиха

Вид на полнење: брзо полнење – 18W

Работи со: Android, Ios

Капацитет: 10000 mAh

Вид на батерија: Литиум-јонска полимерна батерија

приклучоци : Micro-USB/USB-C/USB-A

Гаранција: 6 Месеци

LED светло со сталак K315

Редовна цена 1 399 ден Цена 999 ден
Распродадено

Професионално LED кружно светло за фотографирање и шминкање со вклучен сталак.

Создава одлична светлина погодна за снимање или фотографирање.

Прилагодливи 6 јачини и 3 типа на светлина.

Димензии на производот: 20.7x 3.8 x 23.8 cm

USB напојување

Xiaomi Redmi Buds 3 - Безжични слушалки

Редовна цена 2 990 ден Цена 2 690 ден
4 На залиха

Поврзување со Bluetooth 5.2, водоотпорни, сертификат за отпорност на прашина | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 6 месеци гаранција

Батерија екстерна 20000mAh MINISO - black

Цена 1 200 ден
Распродадено

Со својот стилски изглед, лесна преносливост и голем капацитет од 20.000mAh, MINISO претставува одличен избор на екстерна батерија која ќе ви овозможи повеќекратно полнење на вашите мобилни уреди.

Полнач 220V Baseus Mirror Lake Digital Display...

Цена 990 ден
Распродадено

- Високо-квалитетен адаптер со 4 USB порти од Baseus

- Овозможува брзо и безбедно полнење на вашите уреди

- Секоја порта има излезна моќ до 2.4A, додека вкупниот излез е 6A

- Овозможува полнење на повеќе уреди истовремено

- Паметниот чип ја регулира енергијата при полнење на приклучените уреди

- Со дигитален дисплеј

* Каблите не се вклучени во пакувањето.

Производот е додаен за споредба.