Екстерни батерии

Поткатегории

Активни филтери

Mi 10000mAh PowerBank 18W F.Charge

Цена 1 160 ден
10 На залиха

Вид на полнење: брзо полнење – 18W

Работи со: Android, Ios

Капацитет: 10000 mAh

Вид на батерија: Литиум-јонска полимерна батерија

приклучоци : Micro-USB/USB-C/USB-A

Гаранција: 6 Месеци

Батерија екстерна 20000mAh MINISO - black

Цена 1 200 ден
Распродадено

Со својот стилски изглед, лесна преносливост и голем капацитет од 20.000mAh, MINISO претставува одличен избор на екстерна батерија која ќе ви овозможи повеќекратно полнење на вашите мобилни уреди.

Производот е додаен за споредба.