Правосмукалка Tesla
   Правосмукалка Tesla

   Правосмукалка Tesla

   Напиши рецензија (0)
   6.281 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Можност: 700W

   Тивка

   Кеса

   Капацитет: 3L

   HEPA bela 68dB 10m

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BG400W
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Правосмукалка Tesla

   16 други производи во иста категорија:

   Правосмукалка Tesla

   6.281 ден.
   со ДДВ