360 Vacuum Cleaner S9 – Роботска правосмукалка - Бела
   360 Vacuum Cleaner S9 – Роботска правосмукалка - Бела
   360 Vacuum Cleaner S9 – Роботска правосмукалка - Бела
   360 Vacuum Cleaner S9 – Роботска правосмукалка - Бела
   360 Vacuum Cleaner S9 – Роботска правосмукалка - Бела
   360 Vacuum Cleaner S9 – Роботска правосмукалка - Бела
   360 Vacuum Cleaner S9 – Роботска правосмукалка - Бела
   360 Vacuum Cleaner S9 – Роботска правосмукалка - Бела

   360 Vacuum Cleaner S9 – Роботска правосмукалка - Бела

   Напиши рецензија (0)
   23.990 ден.
   25.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   5200mAh батерија, моќ на вшмукување 2200Pa, сензор LDS Lidar, сензор против удар, управување со мапа, до 3 часа автономија, функција на мокро и суво чистење | Испорака од магацин во Македонија | Брза достава | ЕУ верзија | 1 година гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Во понудата на роботски правосмукалки, ја додаваме и новата верзија на робот правосмукалка - 360 Vacuum Cleaner S9.

   Роботот е опремен со дури 25 сензори, алгоритми LDS Lidar + SLAM, технологија 360 Autopilot, HD креирање мапа. Што се однесува до моќноста на роботот, истата изнесува 2200 Pa: совршена за потешки дамки на подот. Се карактеризира со 4 начини на вшмукување: 600Pa (Тивок), 1000Pa (Автоматски), 1500 Pa (Моќен), 2200Pa (Max).

   Слободно кажете им збогум на трошките, влакната, остатоците од храна, прашината, влакната од домашното милениче и слично. Батеријата на роботот има капацитет од 5200 mAh и може да исчисти до 300 метри квадратни во рок од 3 часа!

   Високата моќност не значи и гласност на роботот - благодарение на системот за намалување на звукот Dual Noise Reduction, звукот изнесува нешто помалку од 55 dB, така што при работа, роботот нема да пречи апсолутно никому.

   Резервоарот за вода овозможува три различни начини на миење, со времетраење од 100 минути.

   Модерниот систем на чистење ја дели работата на роботот во 5 фази и тоа: мети, ротира, вшмукува, филтрира и на крај го мие подот. Интелигентното мапирање може да креира и да зачува различни рапореди за секоја соба одделно или за цел кат.

   Роботот е опремен и со далечински управувач.

   360
   370915
   2 производи

   Технички податоци

   Боја
   Бела
   Модел
   360 Robot Vacuum Cleaner S9
   Напредни функции
   25 сензори, 4 начини на моќност, батерија од 5200 mAh, систем за намалување на јачината на звукот, смарт резервоар
   Гаранција
   1 година

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   360 Vacuum Cleaner S9 – Роботска правосмукалка - Бела

   16 други производи во иста категорија:

   360 Vacuum Cleaner S9 – Роботска правосмукалка - Бела

   23.990 ден.
   25.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ