Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro
   Xiaomi VIOMI V2 Pro

   Xiaomi VIOMI V2 Pro

   Напиши рецензија (0)
   27.990 ден.
   28.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Сензор LDS, функција за вшмукување + функција за чистење со влажна крпа 2 во 1, виртуелен ѕид, контрола преку телефонот, автоматско полнење. Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi Viomi V2 PRO Робот Правосмукалка со вграден џогер

   Спремни сте за повеќе слободно време? VIOMI V2 сега е достапен и во PRO верзија, помоќна и понапредна од било кога!

   Благодарение на вшмукувачката моќ од 2100Pa, батерија од 3200mAh, VIOMI V2 PRO робот правосмукалка и чистач на подови ќе ви помогне во секојдневното чистење поминувајќи ја целата куќа со само едно полнење.

   Контрола преку апликација, исто како и Roborock S5 MAX ќе имате можност да ги селектирате деловите од куќата кои имаат потреба од длабинско чистење.

   Кога батеријата е празна, роботот VIOMI V2 PRO се враќа на почеток и се дополнува автоматски, продолжувајќи таму каде што застанал. Освен тоа, можете да го поставите и автономниот програм со кој роботот ќе исчисти и кога не сте дома.

   Преку неговата напредна технологија, вие ќе имате секогаш достапна и постојана помош и верен пријател кој ќе ги намали вашите секојдневни обврски. Всушност, овој робот располага со 12 сензори, помеѓу кои и алгоритамот за локализација и симултано мапирање кој го мери текот на чистењето и сензорот LDS (сензор за оддалеченост) кој ја набљудува средината од 360 степени.

   Тука е и сензорот "анти – судир" кој ги избегнува пречките како кауч, столици, санитарија и секој вид мебел во кој роботот би можел да се вметне ризикувајќи да го оштети ласер сензорот.

   Како и другите роботи правосмукалки присутни во нашата продавница, VIOMI V2 PRO може да искачи препреки до 2 cm олеснувајќи го чистењето на тепихот и преминувајќи од една во друга соба без никаква тешкотија, за ефикасно и детално чистење на домот!

   Xiaomi
   367108

   Технички податоци

   Боја
   Сива
   Модел
   Viomi V2 PRO
   Поврзување
   WiFi
   Функции
   2 во 1; Резервоар за вода 200мл + резервоар за нечистотии од 300 мл
   Батерија
   3,200mAh литиумска батерија; Време на полнење: 180-240мин; Време на чистење: 80-120мин; Автоматско полнење
   Пакетот содржи
   1 x робот правосмукалка, 1x сад за вода 2 во 1, 2 странични четки, 1x база за полнење, 1x адаптер
   Димензии
   Димензии: 35,00 x 35,00 x 9,45 см
   Гаранција
   2 години
   Тежина
   3,3 кг
   Моќ
   2100Pa (вшмукување)

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi VIOMI V2 Pro

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi VIOMI V2 Pro

   27.990 ден.
   28.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ