Xiaomi Jimmy JV63 - Безжична правосмукалка - Сина
   Xiaomi Jimmy JV63 - Безжична правосмукалка - Сина
   Xiaomi Jimmy JV63 - Безжична правосмукалка - Сина
   Xiaomi Jimmy JV63 - Безжична правосмукалка - Сина
   Xiaomi Jimmy JV63 - Безжична правосмукалка - Сина
   Xiaomi Jimmy JV63 - Безжична правосмукалка - Сина
   Xiaomi Jimmy JV63 - Безжична правосмукалка - Сина

   Xiaomi Jimmy JV63 - Безжична правосмукалка - Сина

   Напиши рецензија (0)
   13.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Повеќенаменска вертикална правосмукалка, 450 W, 130 AW и 20Kpa моќ на вшмукување, автономија од 60 минути. Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | ЕУ верзија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi Jimmy JV63 - Безжична правосмукалка - сина

   Со моќност од 450W и вшмукувачка моќ од дури 130AW, ќе биде уште полесно да се исчисти сета присутна нечистотија. Благодарение на би-циклонската моќност од 19kPa и на HEPA филтерот, вшмукува 99,97% од прашината, успевајќи да ги дофати и најмалите честички до 0,3um за уште поефикасно и подлабинско чистење.

   Згора на тоа моторот од 100.000 вртежи во минута и батеријата од 2500mAh гарантираат автономија со времетраење од 60 минути.

   Ергономскиот дизајн на Jimmy JV63 и малата тежина овозможуваат практично и лесно чистење.

   Идеална е за разни површини и разни места во домот: кревети, разни отвори, вентилатори, високи делови од мебелот; исто така е погодна за чистење автомобили.

   Jimmy JV63 е најверен пријател кога станува збор за отстранување влакна од теписи, благодарение на структурата на четката во форма на чешел. Резервоарот од 0,5литри и филтерот се лесни за чистење.

   Пакетот содржи: две големи електро четки што може да се адаптираат на разни површини за чистење, од под до душеци, една анти грини четка, четка за тапациран мебел, четка за вдлабнатини.

   Детали за производот:

   Модел: JV63

   Моќност: 450W, 130AW

   Бренд: Xiaomi JIMMY

   Xiaomi
   368276
   2 производи

   Технички податоци

   Боја
   Сина
   Модел
   JV63
   Батерија
   2500mAh
   Пакетот содржи
   две големи електро четки што може да се адаптираат на разни површини за чистење, од под до душеци, една анти грини четка , четка за тапациран мебел, четка за вдлабнатини.
   Гаранција
   2 години
   Моќ
   450W, 130AW

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Jimmy JV63 - Безжична правосмукалка - Сина

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Jimmy JV63 - Безжична правосмукалка - Сина

   13.990 ден.
   со ДДВ