Mi Vacuum Cleaner Mini EU
   Mi Vacuum Cleaner Mini EU

   Mi Vacuum Cleaner Mini EU

   Напиши рецензија (0)
   3.068 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Рачна правосмукалка.

   Тргнете ја прашината со еден клик.

   Лесна со компактни димензии.

   Мулти функциски врвови.

   Тежина:0.5 kg

   Моќност на вшмукување:13,000 Pa

   88,000 rpm електричен мотор

   Моќност: 120W

   Димензии:267  х 55 х 55mm

   Тежина:0.5кг

   Вшмукувачка моќ: 13000Pa

   Брзина на мотор: 88,000rpm

   Има два типа на работење, максимално време на работење е 30 минути

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Xiaomi
   BHR5156EU
   8 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Vacuum Cleaner Mini EU

   16 други производи во иста категорија:

   Mi Vacuum Cleaner Mini EU

   3.068 ден.
   со ДДВ