Mi Vacuum Cleaner G9
   Mi Vacuum Cleaner G9

   Mi Vacuum Cleaner G9

   Напиши рецензија (0)
   12.390 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Батерија: 2500mAh (typ)

   Димензии: 1286 x 214 x 256mm

   Волтажа: 25.2V

   Тежина:3.8 kg

   Моќност: 400W

   Големина на резервар за прашина: 0,6 литри

   Времетраење на работа: до 60мин. (зависно од кој режим на работа се користи)

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Батерија: 2500mAh (typ)

   Димензии: 1286 x 214 x 256mm

   Волтажа: 25.2V

   Тежина:3.8 kg

   Моќност: 400W

   Големина на резервар за прашина: 0,6 литри

   Времетраење на работа: до 60мин. (зависно од кој режим на работа се користи)

   Xiaomi
   BHR4636GL

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Vacuum Cleaner G9

   16 други производи во иста категорија:

   Mi Vacuum Cleaner G9

   12.390 ден.
   со ДДВ