• Ново
  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E

  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E

  Напиши рецензија (0)
  2.990 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Моќност: 1600 W/ Работен опсег: 6 m

  Голема папуча за под/Четка за агли

  Пластични цевки: 2 х 21 cm

  Платнена ќеса за прашина

  Хепа филтер 5 нивоа на филтрација

  Електронска контрола на брзината

  Должина на приклучен кабел: 5 m

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Моќност: 1600 W

  Голема папуча со четка за под

  Четка за недостапни места

  Платнена ќеса за прашина

  Хепа филтер 5 нивоа на филтрација

  Пластични цевки: 2 х 21 cm

  Контрола на брзината и јачината

  Должина на приклучен кабел: 5 m

  Автоматско собирање на кабелот

  Работен опсег: 6 m

  Електронска контрола на брзината

  Флексибилно црево

  803275
  23 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E

  16 други производи во иста категорија:

  ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E

  2.990 ден.
  со ДДВ