Правосмукалка Макс ВЦ 777 Д
   Правосмукалка Макс ВЦ 777 Д
   Правосмукалка Макс ВЦ 777 Д
   Правосмукалка Макс ВЦ 777 Д
   Правосмукалка Макс ВЦ 777 Д
   Правосмукалка Макс ВЦ 777 Д
   Правосмукалка Макс ВЦ 777 Д

   Правосмукалка Макс ВЦ 777 Д

   Напиши рецензија (0)
   3.490 ден.
   4.390 ден.
   Заштеди 900 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност:2200W

   Електонска контрола на брзината

   Хепа филтер

   Нивоа на филтрација:6

   Хромирана телескопска цевка

   Црево  со рачка со механичка контрола на јачината

   Голема четка за под

   Платнена кеса со капацитет:4,5L

   Индикатор за полна ќеса

   Автоматско собирање на кабелот

   Кабел: 5м

   Работен опсег: 8м

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   19687
   200 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Правосмукалка Макс ВЦ 777 Д

   16 други производи во иста категорија:

   Правосмукалка Макс ВЦ 777 Д

   3.490 ден.
   4.390 ден.
   Заштеди 900 ден.
   со ДДВ