Iskra BR-33B4 Безжична рачна правосмукалка
   Iskra BR-33B4 Безжична рачна правосмукалка
   Iskra BR-33B4 Безжична рачна правосмукалка

   Iskra BR-33B4 Безжична рачна правосмукалка

   Напиши рецензија (0)
   2.799 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Номинална моќност: 30W

   • капацитет:

      - вшмукување прашина: 400 мл

      - вшмукување вода: 45 ml

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации за Iskra BR-33B4 Безжична рачна правосмукалка

   • Номинална моќност: 30W

   • Напон на батеријата: 4,8 Ni-MH 4x1300 mAh

   • време на трчање: 12-13 мин

   • Максимален вакуум: .51.5Kpa

   • Суво и влажно вшмукување

   • капацитет на бродот:

      - вшмукување прашина: 400 мл

      - вшмукување вода: 45 ml

   • Индикатор за полнење

   • Голема моќност на вшмукување

   • 3 наставки:

     - тесно продолжение

     - продолжи со четка

     - продолжување на влажна површина

   • ниво на бучава: 76 dB

   • Тежина: 0,61 кг

   • Димензии на пакувањето (во мм): 385 (L) x 105 (W) x 114 (H)

   • Нето тежина: 0,61 кг

   • Бруто тежина: 0,925 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042566618
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra BR-33B4 Безжична рачна правосмукалка

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra BR-33B4 Безжична рачна правосмукалка

   2.799 ден.
   со ДДВ