Правосмукалка со сад PHILIPS FC 9351/01
   Правосмукалка со сад PHILIPS FC 9351/01
   Правосмукалка со сад PHILIPS FC 9351/01
   Правосмукалка со сад PHILIPS FC 9351/01
   Правосмукалка со сад PHILIPS FC 9351/01

   Правосмукалка со сад PHILIPS FC 9351/01

   Напиши рецензија (0)
   10.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Технологија: PowerCyclone 5

   Моќност на моторот: 1900 W

   Номинална моќност: 370 W

   Капацитет на садот: 1.5 L

   Телескопска цевка/Радиус 9m

   Филтер кој се пере/HEPA 13/Allergy H13

   Должина на кабел: 6m/Бучност:72-82 dB

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации за Правосмукалка со сад PHILIPS FC 9351/01

   Технологија: PowerCyclone 5

   Моќност на моторот: 1900 W

   Номинална моќност: 370 W

   Капацитет на садот: 1.5 L

   Телескопска цевка/Радиус 9m

   Филтер кој се пере/HEPA 13/Allergy H13

   Должина на кабел: 6m/Бучност:72-82 dB

   801414
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Правосмукалка со сад PHILIPS FC 9351/01

   16 други производи во иста категорија:

   Правосмукалка со сад PHILIPS FC 9351/01

   10.999 ден.
   со ДДВ