• Ново
  Полица Tree - атлантик
  Полица Tree - атлантик
  Полица Tree - атлантик
  Полица Tree - атлантик
  Полица Tree - атлантик
  Полица Tree - атлантик
  Полица Tree - атлантик

  Полица Tree - атлантик

  Напиши рецензија (0)
  2.490 ден.
  3.600 ден.
  Заштеди 1.110 ден.
  со ДДВ
  Распродадено

  Декоративна полица / библиотека наменета за книги, списанија и разни предмети, која додава елеганција и практичност во секој простор.

  Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

  Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

  Димензии:

  Висина: 121 см

  Ширина: 44 см

  Длабочина: 22 см

  Растојание помеѓу полици: 18 см

  Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Декоративна полица / библиотека наменета за книги, списанија и разни предмети, која додава елеганција и практичност во секој простор.

  Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

  Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

  Димензии:

  Висина: 121 см

  Ширина: 44 см

  Длабочина: 22 см

  Растојание помеѓу полици: 18 см

  Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

  15-11-02

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Полица Tree - атлантик

  16 други производи во иста категорија:

  Полица Tree - атлантик

  2.490 ден.
  3.600 ден.
  Заштеди 1.110 ден.
  со ДДВ