Стаза со воз
   Стаза со воз
   Стаза со воз
   Стаза со воз
   Стаза со воз
   Стаза со воз
   Стаза со воз
   Стаза со воз
   Стаза со воз

   Стаза со воз

   Напиши рецензија (0)
   2.250 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Стаза со воз

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Стаза од 60 парчиња во должина од 450 cm со многу додатоци , сообраќајни знаци,железничка станица,има елементи за пренос на дрва.Во сетот има локомотива што се движи и свети и 3 вагони.

   • Производот користи 2x1.5 V AAА кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на производот: 161x13x126 cm.

   • Димензии на пакувањето:60x40x7.5 cm.

   33160
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Стаза со воз

   16 други производи во иста категорија:

   Стаза со воз

   2.250 ден.
   со ДДВ