Диносаурус на батерии
   Диносаурус на батерии
   Диносаурус на батерии
   Диносаурус на батерии
   Диносаурус на батерии

   Диносаурус на батерии

   Напиши рецензија (0)
   3.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Диносаурус на батерии

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Со овој диносаурус вашето дете може да прсне вода од устата на диносаурусот, да го движи низ просторот или да го вклучи да танцува се преку далечиниот управувач.

   • Оваа играчка диносаурус има подвижна опашка, нозе и глава што го прави уникатен и уште поинтересен.

   • Диносаурусот содржи батерии кои се полнат со кабелче кое е вклучено со производот.

   • Играчката е наменета за деца над 2 години.

   • Далечинското користи 4х1.5V AAA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на производот: 25cm.

   • Димензии на пакувањето: 71x30x12 cm.

   33160
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Диносаурус на батерии

   16 други производи во иста категорија:

   Диносаурус на батерии

   3.000 ден.
   со ДДВ