Сет воз мал
   Сет воз мал
   Сет воз мал
   Сет воз мал
   Сет воз мал
   Сет воз мал

   Сет воз мал

   Напиши рецензија (0)
   1.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет воз мал

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Играчка која ќе му обезбеди бесконечна забава на вашето дете.

   • Звучни и светлосни ефекти.

   • Сетот се состои од 1 локомотива на батерии и 1 вагон.

   • Производот содржи 51 парчиња

   • Наменет за деца над 3 години.

   • Производот користи 2x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на пакувањето: 58x42x7 cm.

   33467
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет воз мал

   16 други производи во иста категорија:

   Сет воз мал

   1.490 ден.
   со ДДВ