Сет воз среден
   Сет воз среден
   Сет воз среден
   Сет воз среден
   Сет воз среден
   Сет воз среден
   Сет воз среден

   Сет воз среден

   Напиши рецензија (0)
   1.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет воз среден 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Поттикнете ја фантазијата на вашите деца со забавен сет.

   • Децата можат да создадат свои возбудливи авантури на железницата со овој сет воз со шини.

   • Повеќечасовна забава каде децата можат да импровизираат и менуваат форми.

   • Реалистични звуци од воз и испуштање чад.

   • Движење по шините.

   • 2 вагони.

   • Производот користи 4 x 1.5 V AA кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на производот: 75x36x9 cm.

   • Димензии на пакувањето : 54x36x8 cm.

   31541
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет воз среден

   16 други производи во иста категорија:

   Сет воз среден

   1.590 ден.
   со ДДВ