Сет Пепа прасе лизгалки
   Сет Пепа прасе лизгалки

   Сет Пепа прасе лизгалки

   Напиши рецензија (0)
   1.000 ден.
   со ДДВ
   Распродадено
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Уживајте во дружењето со Пепа прасе и нејзиното семејство.

   Играчка која ја подобрува имагинацијата, координацијата и комуникациските вештини.

   Наменет за деца над 3 години.

   Производот не користи батерии.

   Димензии на производот: 36x25x10 cm.

   Димензии на пакувањето: 38x27x9 cm.

   32733

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет Пепа прасе лизгалки

   16 други производи во иста категорија:

   Сет Пепа прасе лизгалки

   1.000 ден.
   со ДДВ