Сет стаза голема
   Сет стаза голема
   Сет стаза голема
   Сет стаза голема
   Сет стаза голема
   Сет стаза голема

   Сет стаза голема

   Напиши рецензија (0)
   2.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Израдувајте ги децата со тркачка стаза.

   Оваа стаза се состои од 65 парчиња за поголема и повозбудлива трка.

   Сетот се состои од 6 автомобили, хеликоптер, бензинска пумпа, сервис за автомобилите, тркачка стаза, семафор, рампа која се подига и спушта и знаци за регулирање во трката.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на производот: 68x57x48 cm.

   Димензии на пакувањето: 43x53x18 cm

   32437
   1 производ

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет стаза голема

   16 други производи во иста категорија:

   Сет стаза голема

   2.890 ден.
   со ДДВ