Друштвена игра Funny Bunny
   Друштвена игра Funny Bunny
   Друштвена игра Funny Bunny
   Друштвена игра Funny Bunny
   Друштвена игра Funny Bunny

   Друштвена игра Funny Bunny

   Напиши рецензија (0)
   550 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Друштвена игра наменета за целото семејство. Интерактивен начин за забавно исполнување на времето со смеа и возбуда.

   Начинот на игра е многу едноставен, извлекувате карта од купот, а потоа поминувате со зајачето толку полиња колку што е прикажано на картата. Доколку го извлечете морковчето од шпилот карти морате да го завртите морковот кој е на врвот од ридчето. Некое од зајчињата ќе падне во дупката.

   Победник е оној кој прв ќе пристигне на врвот.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на пакувањето: 26x26x11 cm

   29638
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Друштвена игра Funny Bunny

   16 други производи во иста категорија:

   Друштвена игра Funny Bunny

   550 ден.
   со ДДВ