Сет воз брз
   Сет воз брз
   Сет воз брз
   Сет воз брз
   Сет воз брз
   Сет воз брз
   Сет воз брз
   Сет воз брз
   Сет воз брз

   Сет воз брз

   Напиши рецензија (0)
   1.350 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет воз брз

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Реалистичен воз со стаза составена од 66 парчиња.

   • Овој сет нуди бесконечна забава за вашите дечиња. Освен тоа оваа играчка придонесува до подобрување на фините моторни вештини, подобрување на интеракцијата родител - дете, подобрување на имагинацијата и концентрацијата.

   • Вагонот со шините се поврзуваат со помош на магнет.

   • Тунел низ кој поминува возот, сообраќајни знаци, 2 автомобили за дополнителна забава.

   • Освен тоа може да се направат повеќе стази во зависнот од желбата.

   • Производот користи 2x1,5V AAA бaерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на пакувањето: 41x29x10 cm.

   • Димензии на производот: 80x45 cm.

   32304
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет воз брз

   16 други производи во иста категорија:

   Сет воз брз

   1.350 ден.
   со ДДВ