Сет Пепа прасе со автомобил
   Сет Пепа прасе со автомобил
   Сет Пепа прасе со автомобил
   Сет Пепа прасе со автомобил
   Сет Пепа прасе со автомобил

   Сет Пепа прасе со автомобил

   Напиши рецензија (0)
   1.350 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Уживајте во дружењето со Пепа прасе и нејзиното семејство.

   Играчка која ја подобрува имагинацијата, координацијата и комуникациските вештини.

   Вратите на автомобилот се отвараат.

   Има звучни и светлосни ефекти.

   Наменет за деца над 3 години.

   Производот користи 2x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   Димензии на производот: 36x25x10 cm.

   Димензии на пакувањето: 38x27x9 cm.

   33004
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет Пепа прасе со автомобил

   16 други производи во иста категорија:

   Сет Пепа прасе со автомобил

   1.350 ден.
   со ДДВ