Сет маникир
   Сет маникир
   Сет маникир
   Сет маникир
   Сет маникир

   Сет маникир

   Напиши рецензија (0)
   1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Вистинска забава за женско друштво.

   За малите козметичарки.

   Сет се состои од 3 лака, турпија, светки, ламба и други додатоци.

   Производот е наменет за деца над 5 години.

   Производот користи 2x1.5V AA батерии во ламбата и 2x1.5V AAА батерии во пенкалото кои не се вклучени во пакувањето.

   Димензии на пакувањето: 45x31x7 cm.

   Димензии на производот: 29х22x10 cm.

   32696
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет маникир

   16 други производи во иста категорија:

   Сет маникир

   1.300 ден.
   со ДДВ