Друштвена игра "Лисици"
   Друштвена игра "Лисици"

   Друштвена игра "Лисици"

   Напиши рецензија (0)
   650 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Друштвена игра "Лисици" за 2, 3 или 4 лица. Играта има 3 нивоа на тежина. Победник е оној кој прв ќе успее да се ослободи од лисиците. Играта не користи батерии.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Друштвена игра "Лисици" за 2, 3 или 4 лица. Играта има 3 нивоа на тежина. Победник е оној кој прв ќе успее да се ослободи од лисиците. Играта не користи батерии.

   Спецификација:

   Димензии на кутијата: 27 х 25.5 х 9 cm

   За возраст: 3+ години

   Механизам: рачно

   Материјал: пластика

   29795
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Друштвена игра "Лисици"

   16 други производи во иста категорија:

   Друштвена игра "Лисици"

   650 ден.
   со ДДВ