Доктор сет во ранче
   Доктор сет во ранче
   Доктор сет во ранче
   Доктор сет во ранче

   Доктор сет во ранче

   Напиши рецензија (0)
   620 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Претворете го сонот на вашето дете во реалност.

   Одлична играчка за имагинативна игра и запознавање на децата со основните медицински инструменти.

   Сет со разни додатоци за бескрајна забава и радост со другарчињата.

   Целиот сет на медицински инструменти е ставен во практично ранче кое може да ги носите секаде.

   Наменет е за деца над 3 години.

   Производот не користи батерии.

   Димензии на пакувањето: 25x18x10 cm.

   Димензии на производот: 17x10x2 cm.

   33019
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Доктор сет во ранче

   16 други производи во иста категорија:

   Доктор сет во ранче

   620 ден.
   со ДДВ