Друштвена игра ѕидот на Humpty Dumpty
   Друштвена игра ѕидот на Humpty Dumpty
   Друштвена игра ѕидот на Humpty Dumpty
   Друштвена игра ѕидот на Humpty Dumpty
   Друштвена игра ѕидот на Humpty Dumpty

   Друштвена игра ѕидот на Humpty Dumpty

   Напиши рецензија (0)
   400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Друштвена игра наменета за 2 или повеќе играчи. Целта на играта е куклата да не падне од врвот на ѕидот. Наредете ги циглите на ѕидот и ставете ја куклата на врвот.потоа со алатките почнете да ги туркате циглите.Победник е оној кој ќе успее да избутка што повеќе цигли а ѕидот да не се сруши и куклата да остане горе.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Друштвена игра наменета за 2 или повеќе играчи. Целта на играта е куклата да не падне од врвот на ѕидот. Наредете ги циглите на ѕидот и ставете ја куклата на врвот.потоа со алатките почнете да ги туркате циглите.Победник е оној кој ќе успее да избутка што повеќе цигли а ѕидот да не се сруши и куклата да остане горе.

   Спецификации:

   Димензии на производот : 23x18x7 cm.

   Димензии на пакувањето: 27x27x6 cm.

   30157
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Друштвена игра ѕидот на Humpty Dumpty

   16 други производи во иста категорија:

   Друштвена игра ѕидот на Humpty Dumpty

   400 ден.
   со ДДВ