Друштвена игра жаба
   Друштвена игра жаба
   Друштвена игра жаба
   Друштвена игра жаба

   Друштвена игра жаба

   Напиши рецензија (0)
   700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Бидете најситна, најпаметна жаба и избегнете да станете ручек на крок.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Бидете најситна, најпаметна жаба и избегнете да станете ручек на крок. Обрнете внимание на картичките со крокери, кога ќе го видите гладниот крок.

   Победникот е последниот играч со преостанатите токени.  3-5 играчи.

   Спецификација:

   Димензии на производот: 24x24 cm.

   Димензии на пакувањето: 26x26x12 cm.

   31618
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Друштвена игра жаба

   16 други производи во иста категорија:

   Друштвена игра жаба

   700 ден.
   со ДДВ