• Ново
  Закачалка / полица со метална конструкција OLIVIA
  Закачалка / полица со метална конструкција OLIVIA
  Закачалка / полица со метална конструкција OLIVIA
  Закачалка / полица со метална конструкција OLIVIA
  Закачалка / полица со метална конструкција OLIVIA
  Закачалка / полица со метална конструкција OLIVIA
  Закачалка / полица со метална конструкција OLIVIA
  Закачалка / полица со метална конструкција OLIVIA

  Закачалка / полица со метална конструкција OLIVIA

  Напиши рецензија (0)
  2.999 ден.
  4.590 ден.
  Заштеди 1.591 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Димензија: 160x66х34cm

  Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

  Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

  Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

  Може да се користи на 2 начини (како што ви одговара повеќе), како што е прикажано на сликите.

  Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Димензија: 160x66х34cm

  Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

  Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

  Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

  Може да се користи на 2 начини (како што ви одговара повеќе), како што е прикажано на сликите.

  Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.

  21-15-02
  27 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Закачалка / полица со метална конструкција OLIVIA

  16 други производи во иста категорија:

  Закачалка / полица со метална конструкција OLIVIA

  2.999 ден.
  4.590 ден.
  Заштеди 1.591 ден.
  со ДДВ