GENUX Elegance 2+1 Плинска скара
   GENUX Elegance 2+1 Плинска скара
   GENUX Elegance 2+1 Плинска скара

   GENUX Elegance 2+1 Плинска скара

   Напиши рецензија (0)
   19.999 ден.
   22.999 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии на плочата за печење (ШхД): 43х39 cm

   Моќност: 9.6 kW

   Димензии на скарата (ШхДхВ): 108х46х110 cm

   1 година гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Скарата има 2 главни горилници и 1 страничен режач.

   Излезна моќност 9,6kW.

   Плочата за скара е изработена од леано железо.

   Димензии на плочата 430X390 mm.

   Горилникот и мрежата за задржување на топлина се изработени од не'рѓосувачки челик.

   Инсталиран сад за маснотии.

   Капакот има вграден термометар и метална рачка.

   Контролната табла е изработена од не'рѓосувачки челик со 3 копчиња изработени од ABS.

   Скарата е на тркала и има вграден отвор за шишиња.

   Скарата не доаѓа со цевка и регулатор.

   Димензија на скарата: (ШхДхВ) 108х46х110 cm

   383845383236
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   GENUX Elegance 2+1 Плинска скара

   16 други производи во иста категорија:

   GENUX Elegance 2+1 Плинска скара

   19.999 ден.
   22.999 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ