GENUX Elegance 4+1 Плинска скара
   GENUX Elegance 4+1 Плинска скара

   GENUX Elegance 4+1 Плинска скара

   Напиши рецензија (0)
   35.990 ден.
   38.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии на плочата за печење (ШхД): 64х42 cm

   Моќност: 16,8 kW

   Димензии на скарата (ШхДхВ): 132х54х115 cm

   1 година гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Идеална за вашиот двор

   Скарата има 4 главни горилници и 1 страничен

   Излезна моќност 16,8kW

   Плочата за скара е изработена од леано железо,

   Димензии на плочата 640 х 420 mm

   Горилникот и мрежата за загревање се изработени од не’рѓосувачки челик

   Инсталиран сад за маснотии

   Капакот има вграден термометар и метална рачка

   Контролната табла е изработена од не’рѓосувачки челик со 5 копчиња изработени од ABS

   Скарата е на тркала

   Капакот и вратничките се сребрени, додека горилникот и страничните полици се во црна боја. 

   Скарата не доаѓа со цевка и регулатор. 

   Димензии на скарата (ШхДхВ): 132х54х115 cm

   383845384235
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   GENUX Elegance 4+1 Плинска скара

   16 други производи во иста категорија:

   GENUX Elegance 4+1 Плинска скара

   35.990 ден.
   38.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ