Mirpol скара на ќумур MIR 418
   Mirpol скара на ќумур MIR 418

   Mirpol скара на ќумур MIR 418

   Напиши рецензија (0)
   13.990 ден.
   15.600 ден.
   Заштеди 1.610 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ширина на скара: 114 см

   Висина на скара: 98 см

   Длабочина на скара: 68 см

   Должина на решетка: 35 см

   Ширина на решетка: 70 см

   Материјал: челик, дрво

   Полица: Да

   Тркала: Да

   Примена: за термичка обработка на месо, риба и зеленчук

   Посебна врата за додавање јаглен

   Опција за контрола на температурата

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   09069820
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mirpol скара на ќумур MIR 418

   16 други производи во иста категорија:

   Mirpol скара на ќумур MIR 418

   13.990 ден.
   15.600 ден.
   Заштеди 1.610 ден.
   со ДДВ