ISKRA електрична скара со постоље YD307S-A
   ISKRA електрична скара со постоље YD307S-A
   ISKRA електрична скара со постоље YD307S-A

   ISKRA електрична скара со постоље YD307S-A

   Напиши рецензија (0)
   3.499 ден.
   4.380 ден.
   Заштеди 881 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Напон: 220-240V~50/60Hz

   • Моќност: 2200W

   • Димензии на скара: 570 x 435 mm (Д x Ш)

   • Хромирана метална решетка за греење

   • Термостат со LED индикатор

   • Квалитетна електрична скара во VDE штекер

   • Резервоар за собирање маснотии

   • Ветробранско стакло

   • Дополнителна решетка за греење монтирана на шофершајбната

   • Основа со 4 ногарки и брзо склопување

   • Полица за складирање: 388 x 278 mm (Д x Ш)

   • Вкупни димензии: 570 x 435 x 773 mm (Д x Ш x В)

   • Димензии на кутијата (ч mm): 595 (L) x 440 (Ш) x 80 (В)

   • Нето тежина: 4,35 kg

   • Бруто тежина: 4,55 kg

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 220-240V~50/60Hz

   • Моќност: 2200W

   • Димензии на скара: 570 x 435 mm (Д x Ш)

   • Хромирана метална решетка за греење

   • Термостат со LED индикатор

   • Квалитетна електрична скара во VDE штекер

   • Резервоар за собирање маснотии

   • Ветробранско стакло

   • Дополнителна решетка за греење монтирана на шофершајбната

   • Основа со 4 ногарки и брзо склопување

   • Полица за складирање: 388 x 278 mm (Д x Ш)

   • Вкупни димензии: 570 x 435 x 773 mm (Д x Ш x В)

   • Димензии на кутијата (ч mm): 595 (L) x 440 (Ш) x 80 (В)

   • Нето тежина: 4,35 kg

   • Бруто тежина: 4,55 kg

   • 24 месеци гаранција

   3830076852466
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   ISKRA електрична скара со постоље YD307S-A

   16 други производи во иста категорија:

   ISKRA електрична скара со постоље YD307S-A

   3.499 ден.
   4.380 ден.
   Заштеди 881 ден.
   со ДДВ