ISKRA електрична скара YD307T
   ISKRA електрична скара YD307T
   ISKRA електрична скара YD307T

   ISKRA електрична скара YD307T

   Напиши рецензија (0)
   2.599 ден.
   3.250 ден.
   Заштеди 651 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Напон: 220-240V~50/60Hz

   • Моќност: 2200W

   • Димензии на скара: 570 x 435 mm (Д x Ш)

   • Хромирана метална решетка за греење

   • Термостат со LED индикатор

   • Квалитетна електрична скара во VDE штекер

   • Резервоар за собирање маснотии

   • Ветробранско стакло

   • Димензии на кутијата (ч mm): 595 (L) x 440 (Ш) x 80 (В)

   • Нето тежина: 3,2 kg

   • Бруто тежина: 3,6 kg

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 220-240V~50/60Hz

   • Моќност: 2200W

   • Димензии на скара: 570 x 435 mm (Д x Ш)

   • Хромирана метална решетка за греење

   • Термостат со LED индикатор

   • Квалитетна електрична скара во VDE штекер

   • Резервоар за собирање маснотии

   • Ветробранско стакло

   • Димензии на кутијата (ч mm): 595 (L) x 440 (Ш) x 80 (В)

   • Нето тежина: 3,2 kg

   • Бруто тежина: 3,6 kg

   • 24 месеци гаранција

   3830076852442
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   ISKRA електрична скара YD307T

   16 други производи во иста категорија:

   ISKRA електрична скара YD307T

   2.599 ден.
   3.250 ден.
   Заштеди 651 ден.
   со ДДВ