Iskra OR-201 Плинско решо
   Iskra OR-201 Плинско решо
   Iskra OR-201 Плинско решо

   Iskra OR-201 Плинско решо

   Напиши рецензија (0)
   2.499 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Вкупна топлинска снага: 3,5 kW

   Топлинска снага: 1,40kW / 2,10kW

   Големина на млазници: Ø 0,60 мм / дијаметар 0,65 mm

   Големина на пламеник: дијаметар 65 mm / 75 mm

   Приклучок за плин: Ø 8 mm

   притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37

   Капак за заштита од ветер и прашина

   2 години гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Вкупна топлинска снага: 3,5 kW

   Топлинска снага: 1,40kW / 2,10kW

   Големина на млазници: Ø 0,60 мм / дијаметар 0,65 mm

   Големина на пламеник: дијаметар 65 mm / 75 mm

   Приклучок за плин: Ø 8 mm

   притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37

   Капак за заштита од ветер и прашина

   2 години гаранција

   OR-201
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra OR-201 Плинско решо

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra OR-201 Плинско решо

   2.499 ден.
   со ДДВ