Mirpol скара на ќумур MIR 230
   Mirpol скара на ќумур MIR 230
   Mirpol скара на ќумур MIR 230
   Mirpol скара на ќумур MIR 230

   Mirpol скара на ќумур MIR 230

   Напиши рецензија (0)
   4.290 ден.
   5.190 ден.
   Заштеди 900 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сферична Мирпол скара со дијаметар на решетка од 39cm од серијата BBQ LINE

   Опремена со три ногарки на две тркала за стабилност.

   Изработена од нерѓосувачки челик, покриен со емајл.

   Покривка за скара со прилагодлив проток на воздух.

   Хромирана решетка за скара.

   Решетката е опремена со тава за пепел и рачки што не се загреваат за лесно движење дури и за време на пржењето.

   Висината на скарата е 68 см.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   09069818
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mirpol скара на ќумур MIR 230

   16 други производи во иста категорија:

   Mirpol скара на ќумур MIR 230

   4.290 ден.
   5.190 ден.
   Заштеди 900 ден.
   со ДДВ