MAGNESIUM / Спреј за лице за иритирана кожа – 150 МЛ.
   MAGNESIUM / Спреј за лице за иритирана кожа – 150 МЛ.

   MAGNESIUM / Спреј за лице за иритирана кожа – 150 МЛ.

   Напиши рецензија (0)
   485 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Главни активни состојки - Магнезиумова сол

   Земја на потекло - Франција

   Максимален рок на траење - 36 месеци

   Брендови - Novexpert

   Чиста магнезиумска сол во вода!

   Дерматолозите се свесни: магнезиумот е корисен како за вашиот организам, така и за вашата кожа. Овој смирувачки и заштитувачки микроелемент сега е достапен во ултрависоки концентрации во спреј.

   единствен бренд во светот, чии производи се истовремено 100% природни, дерматолошки и хипоалергенски

   производи формулирани од доктори

   погодни и комплетно безбедни за бремени жени и доилки

   произведени во Франција

   вегански производи

   000759
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   MAGNESIUM / Спреј за лице за иритирана кожа – 150 МЛ.

   16 други производи во иста категорија:

   MAGNESIUM / Спреј за лице за иритирана кожа – 150 МЛ.

   485 ден.
   со ДДВ