VIVAX COOL R+ Design 3,5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AERI+ R32 (варијации на бои)
   VIVAX COOL R+ Design 3,5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AERI+ R32 (варијации на бои)
   VIVAX COOL R+ Design 3,5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AERI+ R32 (варијации на бои)
   VIVAX COOL R+ Design 3,5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AERI+ R32 (варијации на бои)
   VIVAX COOL R+ Design 3,5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AERI+ R32 (варијации на бои)
   VIVAX COOL R+ Design 3,5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AERI+ R32 (варијации на бои)
   VIVAX COOL R+ Design 3,5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AERI+ R32 (варијации на бои)

   VIVAX COOL R+ Design 3,5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AERI+ R32 (варијации на бои)

   Напиши рецензија (0)
   32.999 ден.
   39.999 ден.
   Заштеди 7.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Инвертер клима уред VIVAX COOL R+ DESIGN 3,5 kW

   • Капацитет на греење: 3,8 kW
   • Капацитет на ладење: 3,5 kW
   • Намена: до 35 m2 простор
   • Енергетска ефикасност: A+++
   • До -25C инвертер уред 
   • Гаранција 5 години
   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Инвертер клима уред VIVAX COOL R+ DESIGN 3,5kW R32 - ACP-12CH35AERI+.

   • Енергетска класа за греење: A++
   • Енергетска класа за ладење: A+++
   • Работи на температура од: -25°C≤T≤50°C
   • Капацитет на ладење [kW]: 3,52
   • Капацитет на греење [kW]: 3,81
   • SEER коефициент: 8,5
   • SCOP коефициент: 4,6
   • Јачина нa звук при нормално работење [dB]: 54
   • Еколошки плин: R32
   • Влезна потрошувачка моќност за ладење [W]: 977
   • Влезна потрошувачка моќност за греење [W]: 977
   • Проток на воздух [m3/h]: 584
   • Oстанати карактерситики: timer, Turbo mode, soft start, sleep mode, самодијагностика на грешки, auto mode, auto restart, заштитен вентил на надворешната единица, Wi Fi Ready, био филтер, LED екран, фитлер против прав, греач на кондензаторот и греач на компресорот.
   • Гаранција: 5 години 
   1249842
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VIVAX COOL R+ Design 3,5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AERI+ R32 (варијации на бои)

   14 други производи во иста категорија:

   VIVAX COOL R+ Design 3,5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AERI+ R32 (варијации на бои)

   32.999 ден.
   39.999 ден.
   Заштеди 7.000 ден.
   со ДДВ