VIVAX COOL R+ Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AERI+ R32
   VIVAX COOL R+ Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AERI+ R32
   VIVAX COOL R+ Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AERI+ R32
   VIVAX COOL R+ Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AERI+ R32
   VIVAX COOL R+ Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AERI+ R32
   VIVAX COOL R+ Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AERI+ R32

   VIVAX COOL R+ Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AERI+ R32

   Напиши рецензија (0)
   49.999 ден.
   52.999 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Инвертер клима уред VIVAX COOL R+ DESIGN 5,5 kW

   • Капацитет на греење: 5,57 kW
   • Капацитет на ладење: 5,28 kW
   • Намена: до 50 m2 простор
   • Енергетска ефикасност: A++
   • До -20C инвертер уред 
   • Гаранција 5 години
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Инвертер клима уред VIVAX COOL R+ DESIGN 3,5kW R32 - ACP-12CH35AERI+.

   • Енергетска класа за греење: A++,
   • Енергетска класа за ладење: A+,
   • Капацитет на ладење [kW]: 5,28,
   • SEER коефициент: 6,4,
   • Капацитет на греење [kW]: 5,57,
   • SCOP коефициент: 4,0,
   • Јачина нa звук при нормално работење [dB]: 42,
   • Еколошки плин: R32,
   • Влезна потрошувачка моќност за ладење [W]: 1547,
   • Работи на температура од: -20°C≤T≤50°C,
   • Влезна потрошувачка моќност за греење [W]: 1500,
   • Проток на воздух [m3/h]: 750,
   • Останати карактерситики: timer, Turbo mode, soft start, sleep mode, самодијагностика на грешки, auto mode, auto restart, заштитен вентил на надворешната единица, Wi Fi Ready, био филтер, LED екран, јонизатор. фитлер против прав, греач на кондензаторот и греач на компресорот.
   • Гаранција: 5 години
   1250386
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VIVAX COOL R+ Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AERI+ R32

   15 други производи во иста категорија:

   VIVAX COOL R+ Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AERI+ R32

   49.999 ден.
   52.999 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ