VIVAX COOL ACP-12CH35AEVIs R32 GRAY MIRROR клима уред
   VIVAX COOL ACP-12CH35AEVIs R32 GRAY MIRROR клима уред
   VIVAX COOL ACP-12CH35AEVIs R32 GRAY MIRROR клима уред
   VIVAX COOL ACP-12CH35AEVIs R32 GRAY MIRROR клима уред
   VIVAX COOL ACP-12CH35AEVIs R32 GRAY MIRROR клима уред
   VIVAX COOL ACP-12CH35AEVIs R32 GRAY MIRROR клима уред

   VIVAX COOL ACP-12CH35AEVIs R32 GRAY MIRROR клима уред

   Напиши рецензија (0)
   39.999 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Инвертер клима уред ACP-12CH35AEVIS R32 GRAY MIRROR

   • Капацитет на греење: 4381.00 W
   • Капацитет на ладење: 4308.00 W
   • Намена: до 40 m2 простор
   • Енергетска ефикасност: A+++
   • од -25 до +50 ℃ 
   • Гаранција 5 години
   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Инвертер клима уред ACP-12CH35AEVIS R32 GRAY MIRROR

   • ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A+++ (8.5/4.6)
   • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:4308.00 W
   • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:4381.00 W
   • ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3517/3810 W
   • ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1034 W
   • ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:1030 W
   • ПРОТОК НА ВОЗДУХ:558.00 m3
   • КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.20 l/h
   • НИВО НА БУЧАВА:37.50 dB
   • РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -25 ℃  ДО 50 ℃
   • МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:10.50 kg
   • МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:26.70 kg
   • ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 40 м2
   • ФРЕОН:R32
   • ФИЛТРИ:Филтер за прашина,Bio филтер
   • ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА:765 X 555 X 303 mm
   • ГАРАНЦИЈА:5 години
   ACP-12CH35AEVIS R32

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VIVAX COOL ACP-12CH35AEVIs R32 GRAY MIRROR клима уред

   14 други производи во иста категорија:

   VIVAX COOL ACP-12CH35AEVIs R32 GRAY MIRROR клима уред

   39.999 ден.
   со ДДВ