VIVAX COOL Q Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AEQI R32
   VIVAX COOL Q Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AEQI R32
   VIVAX COOL Q Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AEQI R32
   VIVAX COOL Q Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AEQI R32
   VIVAX COOL Q Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AEQI R32
   VIVAX COOL Q Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AEQI R32
   VIVAX COOL Q Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AEQI R32

   VIVAX COOL Q Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AEQI R32

   Напиши рецензија (0)
   36.999 ден.
   44.999 ден.
   Заштеди 8.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Инвертер клима уред VIVAX COOL Q DESIGN 5,5 kW R32

   • Капацитет на греење: 5.57 kW
   • Капацитет на ладење: 5,28 kW
   • Намена: до 50 m2 простор
   • Енергетска ефикасност: A++
   • До -15C инвертер уред 
   • Гаранција 5 години
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Инвертер клима уред VIVAX COOL Q DESIGN 5,5 kW R32 - ACP-18CH50AEQI R32

   • Енергетска класа за греење: A++
   • Енергетска класа за ладење: A+
   • Капацитет на ладење [kW]: 5,28
   • SEER коефициент: 7,4
   • Капацитет на греење [kW]: 5,57
   • SCOP коефициент: 4,0
   • Јачина нa звук при нормално работење [dB]: 56
   • Еколошки плин: R32
   • Влезна потрошувачка моќност за ладење [W]: 1550
   • Работи на температура од: -15°C≤T≤50°C
   • Влезна потрошувачка моќност за греење [W]: 1570
   • Проток на воздух [m3/h]: 840
   • Останати карактерситики: timer, Turbo mode, soft start, sleep mode, самодијагностика на грешки, auto mode, auto restart, заштитен вентил на надворешната единица, Wi Fi Ready, био филтер, LED екран, фитлер против прав, без Wi-fi опција
   • Гаранција: 5 години
   1250458
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VIVAX COOL Q Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AEQI R32

   14 други производи во иста категорија:

   VIVAX COOL Q Design 5,5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AEQI R32

   36.999 ден.
   44.999 ден.
   Заштеди 8.000 ден.
   со ДДВ