• Распродажба!
  • -1 600 ден

BLACK+DECKER вибрациска дупчалка 850W 13mm куфер + прибор

850W вибрациската дупчалка го има совршениот баланс помеѓу перформансите и практичноста во користењето. Вибрациите со 54.400 удари во минута го олеснуваат дупчењето во цигла и бетон. Со променливата брзина од 0-3.100 вртежи имате комплетна конторола врз работењето. Овој модел доаѓа со пластичен куфер за складирање и транспорт, 32 парчиња прибор, странична рачка и граничник за длабочината на дупчењето.

BEH850KA32-QS
10 производи

Технички податоци

Бренд
BLACK+DECKER
Влезна моќност
850 W
Механички брзини
1
Број на вртежи
0-3100 rpm
Удари во минута
0-54400 bpm
Макс. дупчење во дрво
32 mm
Макс. дупчење во метал
13 mm
Макс. дупчење во бетон
16 mm
Капацитет на стезна глава
13 mm

други производи

3 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.